Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Kvaš na kartonu, 61 x 84 cm, rámováno, pod sklem, datace 1980, signováno vpravo nahoře K. Souček 80.Autor viz T 2/471, TD 171, V 4/320, B 9/717, NEČVU 2/770.